Noc hudby 2015 – pripojte sa aj tento rok!

Foto: Noc hudby 2015 – pripojte sa aj tento rok!

15. 4. 2015

V piatok 19. júna 2015 sa na Slovensku už po štvrtýkrát uskutoční Noc hudby, zámerom ktorej je priniesť do slovenských miest hudbu rôznych žánrov a štýlov, a to nielen do koncertných sál, ale i na menej zvyčajné miesta, akými sú námestia, nádvoria, ulice, kaviarne a pod. Koordinátorom podujatia bude opäť Hudobné centrum.

Pri tejto príležitosti by sme radi vyzvali organizátorov koncertov, ako aj hudobných umelcov, aby sa k Noci hudby pripojili a podľa svojich možností a predstáv pripravili pre publikum drobné hudobné prekvapenie. Dramaturgia zostáva na voľbe produkcie a umelcov, nie je limitovaná, vítaná je hudba všetkých žánrov, a to v podaní nielen profesionálnych telies a umelcov, ale aj amatérskych hudobníkov, súborov či kapiel. K ozvláštneniu hudobných podujatí môžu zasa prispieť besedy s umelcami, workshopy či aktivity zamerané na detského diváka a pod. Zároveň možno pod hlavičku Noci hudby symbolicky začleniť už i plánované koncerty.

Pridajte sa a oslávte spolu s nami v slovenských mestách hudbu v jej rozličných podobách, na viac i menej tradičných miestach spojených či už s históriou miest, alebo s ich každodenným životom!

Ako koordinátor Hudobné centrum aj pre tento rok pripravuje nový, pútavý vizuál, ktorý všetky podujatia zastreší. Keďže je Noc hudby určená pre čo najširšiu verejnosť, vstupy akcií špeciálne pripravovaných pod jej hlavičkou by mali by byť bezplatné, a rovnako aj účasť hudobníkov bez nároku na honorár.

Vaše nápady, postrehy a otázky môžete posielať na adresu nochudby@hc.sk, alebo sa na nás obráťte telefonicky na čísle 02/20 470 210.

 
« späť na zoznam Aktualizované: 10. 06. 2015