Koncert Suffolk Youth Orchestra 1. 8. 2015

Foto: Koncert Suffolk Youth Orchestra 1. 8. 2015

16. 7. 2015

V sobotu 1. augusta o 19.00 sa na druhom z koncertov v rámci benefície pre Nadáciu Výskum rakoviny vo Veľkom koncertnom štúdiu SRo v Bratislave predstaví mládežnícke teleso Suffolk Youth Orchestra pod vedením dirigenta Philipa Shawa a uvedie program pozostávajúci z diel Modesta Petroviča Musorgského, Arama Chačaturiana, Johna Adamsa a Antonína Dvořáka.

Občianske združenie Ars ante portas spolupracuje s agentúrou The Prague Concert Co. od roku 2008 hlavne pri organizovaní koncertov mládežníckych orchestrov a speváckych zborov najmä zo Spojených štátov amerických, ale aj z Veľkej Británie a Českej republiky. Samostatne organizovalo združenie Ars ante portas aj koncerty orchestrov z Kórey, Španielska a Čile, speváckych súborov z Ruska, Španielska a desiatky podujatí so slovenskými súbormi. 
 
Vstup na koncerty je voľný s podmienkou získania miesteniek rezerváciou  mailom: jan@juras.sk, resp. zaslaním SMS na číslo 0905 716 851 alebo prevzatím miesteniek na vlastných predajných miestach partnera koncertov Ticketportal SK: Centrála Ticketportal SK Radlinského 27 Bratislava, Ticketportal Polus City Center, Ticketportal Avion, Ticketportal Aupark Bratislava.

Koncert sa koná v spolupráci s Bratislavským kultúrnym a informačným strediskom ako súčasť festivalu Kultúrne leto a Hradné slávnosti Bratislava 2015, s redakciami magazínu in.ba a Bratislavský kuriér a s Ticketportalom.  Významnými podporovateľmi sú aj spoločnosti Amicalis, Chemstar a Coca Cola HBC Slovenská republika s. r. o.

 
« späť na zoznam Aktualizované: 06. 08. 2015