Koncert Tureckého národného mládežníckeho orchestra 12. 8. 2015

Foto: Koncert Tureckého národného mládežníckeho orchestra 12. 8. 2015

5. 8. 2015

Stočlenný Turecký národný mládežnícky orchester Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası bude účinkovať na záverečnom koncerte štvorice letných benefičných podujatí na podporu Nadácie Výskum rakoviny, ktorý sa uskutoční v stredu 12. augusta vo Veľkom koncertnom štúdiu Slovenského rozhlasu. Pod taktovkou Cema Mansura uvedie zaujímavý program: Claude Debussy, Antonín Dvořák, Ulvi Cemal Erkin, Igor F. Stravinskij.

Občianske združenie Ars ante portas spolupracuje s agentúrou The Prague Concert Co. od roku 2008 hlavne pri organizovaní koncertov mládežníckych orchestrov a speváckych zborov najmä zo Spojených štátov amerických, ale aj z Veľkej Británie a Českej republiky. Samostatne organizovalo združenie Ars ante portas aj koncerty orchestrov z Kórey, Španielska a Čile, speváckych súborov z Ruska, Španielska a desiatky podujatí so slovenskými súbormi.  
 
Vstup na koncerty je voľný s podmienkou získania miesteniek rezerváciou  mailom: jan@juras.sk, resp. zaslaním SMS na číslo 0905 716 851 alebo prevzatím miesteniek na vlastných predajných miestach partnera koncertov Ticketportal SK: Centrála Ticketportal SK Radlinského 27 Bratislava, Ticketportal Polus City Center, Ticketportal Avion, Ticketportal Aupark Bratislava.

Koncert sa koná v spolupráci s Bratislavským kultúrnym a informačným strediskom ako súčasť festivalu Kultúrne leto a Hradné slávnosti Bratislava 2015, s redakciami magazínu in.ba a Bratislavský kuriér a s Ticketportalom.  Významnými podporovateľmi sú aj spoločnosti Amicalis, Chemstar a Coca Cola HBC Slovenská republika s. r. o.

 

 
« späť na zoznam Aktualizované: 06. 08. 2015